یدک کش خودرو در تهران | سفارش یدک کش خودرو | در خواست یدک کش خودرو

یدک کش خودرو

یکی از کارهای مهم در تهران امداد کار ، یدک کش خودرو یا بکسل کردن وسیله نقلیه است. ممکن است خودروی شما در جاده یا خیابان دچار مشکل شود و موتور خودرو روشن نشود. به دلیل آسیب دیدگی ناشی از تصادف دیگر کارایی ندارد.

یدک کش خودرو در تهران | شماره یدک کش خودرو

آن وقت است که یدک کش خودرو به کمک شما می آید. ماشین شما قابل حمل است و به یک کارگاه سیار و مکانیک نیاز دارید. کامیون‌های یدک‌کش باید از ماشین‌هایشان سنگین‌تر باشند تا ماشین‌های سنگین را سوار کنند. حداقل وزن استاندارد مورد نیاز 3 تن است.

در صورت نیاز به خدمات  یدک کش خودرو شامل جرثقیل ، کفی ، باربری یا یدک کش خودرو در تمامی نقاط تهران و کرج و حومه می توانید با شماره تلفن های مجموعه تهران امداد کار برای استفاده از خدمات بیست و چهار ساعته یدک کش خودرو تماس بگیرید که تمامی شماره های تماس در وبسایت رسمی تهران امداد کار برای تامین رفاه حال شما عزیزان موجود است.

یکی از مهمترین عوامل در بالا رفتن کیفیت خدمات یدک کش خودرو توسط تهران امداد کار این است که ما بیش از ده سال سابقه در تمامی نقاط تهران داشته و با دارا بودن بیش از 500 نفر پرسنل تا کنون تمامی خدمات ارائه شده را با رضایت صد در صدی مشتریان عزیز ارائه کرده ایم.

یدک کش خودرو در تهران

شما نمی توانید از کامیون برای یدک کش خودرو ماشین خود استفاده کنید اگر ماشین شما آسیب جدی دیده است، نمی توانید از کامیون برای رانندگی استفاده کنید. اگر فاصله خودروی آسیب دیده زیاد است، باید از روش های دیگری برای رسیدن به تعمیرگاه مطمئن استفاده کنید.

انواع یدک کش خودرو

تریلرها انواع مختلفی دارند، باید در صورت مواجه شدن با هر نوع آسیبی با تهران امداد کار برای یدک کش خودرو وضعیت نوع و مدل خودرو را بررسی کنید و خسارت وارده را بگویید. ما می توانیم بهترین قطعات را برای شما ارسال کنیم.

انواع مختلفی از یدک کش خودرو ها مانند لودرهای چرخ دار وجود دارد که وظیفه یدک کش خودرو ی شما عزیزان را بر عهده دارند.

انواع یدک کش خودرو سیار

خطر بزرگی در تهران و اطراف آن وجود دارد که به دلیل آسیب های وحشتناک خودروها قابل پیشگیری است. خیلی چیزها می تواند به ماشین شما آسیب برساند. شما می توانید فردی محافظه کار باشید و به تمام کارهایی که هنگام رانندگی انجام نمی دهید توجه کنید:

سرعت، سرعت و غیره. رانندگانی نیز هستند که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند و علاوه بر آسیب رساندن به خود می توانند صدمات جبران ناپذیری به سایر رانندگان وارد کنند. که همین امر در استفاده از یدک کش خودرو امری بسیار مهم شده است .

یدک کش ماشین

صاحبان خودرو برای نگهداری از خودروی خود به تعدادی خدمات و امکانات رفاهی مانند یدک کش خودرو نیاز دارند. تعمیر و نگهداری تریلر شامل تعویض قطعات مکانیکی، روغن و مواد مصرفی، روغن کاری و رنگ آمیزی و همچنین کمک خودرو می باشد. تامین سوخت خودرو و خدمات مختلف و .. که برای خودرو لازم است. با شماره تلفن تهران امداد کار یا یدک کش خودرو تهران امداد کار مشکل را در اسرع وقت برطرف کنید.

درخواست یدک کش خودرو: 02144255308

یدک کش خودرو شبانه روزی

حتما در خیابان های تهران خرابی خودروها را خواهید دید. یا تصادف در خیابان های شهر یا شهر تهران، تصادفات یا تصادفات رانندگی مشکلات زیادی را به همراه دارد. اتلاف وقت و عبور رانندگان از مسیر مشکل ساز است. در تمام خیابان های تهران و شهرستان ها خودروهای اورژانس حضور دارند.

شماره تلفن یدک کش خودرو یا تهران امداد کار در این مورد در خیابان های تهران و … به کاهش اتلاف وقت کمک می کند.

اعزام یدک کش خودرو

کسانی که ماشین دارند باید شماره تماس یدک کش خودرو های تهران امداد کار را داشته باشند. بنزین برای ماشین شما بسیار مهم است.

بنزین ماشین شما را روشن می کند و اگر بنزین نباشد باعث اضطراب و ناامیدی شما می شود که به ندرت از ماشین استفاده می کند.. در شهرها اغلب در تمام ساعات شبانه روز شاهد ترافیک سنگین هستیم. در برخی مناطق ترافیک سنگین است.

در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هستیم. خودروهای امدادی در جاده ها و خیابان ها تردد می کنند.

 

درخواست یدک کش خودرو در تهران

شدت ترافیک در شهر هر روز بیشتر می شود، همه خودروسازان تعداد زیادی خودرو تولید می کنند. در خیابان ها ترافیک زیادی وجود ندارد، مراقب ماشین های پارک شده در کنار خیابان باشید . بنابراین، شما باید این حادثه را جدی بگیرید. این مشکلات در حال افزایش است نه کاهش.

اما شهرداری ها به دنبال راه حلی برای تعریض معابر و خیابان ها هستند و در حال تعریض خیابان ها هستند. اما باز هم با افزایش خودرو و تولید، یدک کش خودرو و کمک خودروها بیشتر خواهد شد.

مزایای یدک کش خودرو

برای بازیابی وسیله نقلیه خود به دلیل ترافیک و حوادث ترافیکی، یدک کش خودرو ها اینجا هستند تا به شما کمک کنند. اگر یدک کش خودرو های بیشتری در شهر وجود داشته باشد، می تواند کمک زیادی به کاهش معضل ترافیک کند. اما یدک‌کش‌های تهران باید ساعت‌ها در جاده‌ها باشند، عمدتاً می‌توان از ترافیک شهری و اتلاف وقت رانندگان جلوگیری کرد. زمان کافی برای رفتن به محل حادثه وجود ندارد.

لزوم استفاده از یدک کش خودرو

اگر متصدیان خودرو بتوانند تعمیر در محل را انجام دهند، در این صورت زمان کمی برای راننده باقی خواهد ماند. اگر با استفاده از یدک کش خودرو ماشین را به تعمیرگاه ببرید حتما چند روزی برای رفع عیب به تعمیرگاه می روید.

تماس با یدک کش خودرو در تهران

برای کمک به یدک کش خودروی با تهران امداد کار تماس بگیرید. و ما مفتخریم که به شما کمک کنیم. از خدمات متنوع و باکیفیت ما مانند تعمیر خودرو تهران، مکانیکی، پولیش و رنگ آمیزی بهره مند شوید. پس از اتمام سرویس کاراتوموبیل، خودروی خود را با رضایت کامل تحویل بگیرید.

کیفیت بالای تعمیر واقعی خودرو را تجربه کنید و از رانندگی مجدد با ماشین خود کاملاً لذت ببرید. ماشین آلات مکانیکی، آسیاب و انواع ماشین آلات خارجی و چینی، محصولات ایرانی و ….

یدک کش خودرو ( جرثقیل )

هر نوع سرویس، مکانیکی یا یدک کش خودرو دیگر خودروی شما یکی از مهم ترین ویژگی های یدک کش خودرو سیار است. یدک کش خودروی ماشین حدود یک ساعت طول کشید. هر روز ماشینت خراب میشه

یدک کش خودرو ( کامیون )

کامیون های یدک کش خودرو خودرو به صورت 48 ساعته در خدمت شما هستند، از همه جهات به رانندگان کمک می شود تا در شرایط سخت رانندگی با مشکلی مواجه نشوید و بتوانید خودرو را به راحتی مکان مورد نظر خود را پیدا کنید.

سفارش یدک کش

یدک کش خودرو کفی خودرو. یدک کش خودرو چرخگیر. یدک کش خودرو کامیونی .یدک کش خودرو کامیونی .

نیاز به یدک کش خودرو در هر نقطه ای

اگر به خدمات امداد جاده ای، یدک کش خودرو ، تعمیرگاه موبایل، یدک کش خودروی و غیره نیاز دارید، با تهران امداد کار  تماس بگیرید.

یدک کش خودرو و تعمیر خودرو سیار با تهران امداد کار

تعمیرات و مکانیک خودرو سیار تهران امداد کار مفتخر به ارائه خدمات تعمیر خودرو در تهران می باشد. مخصوصا یدک کش خودرو  و تعمیر خودرو در مرکز تهران و تعمیر خودرو در شمال تهران.

این خدمات شامل تعمیر لاستیک موبایل، انتقال باتری موبایل به باتری، مکانیک موبایل، سوخت گیری سیار، جابجایی خودرو، پشتیبانی خودروهای سیار و جرثقیل نیسان می باشد.

در صورت نیاز به جابجایی خودرو اعم از جرثقیل، زمینی، یدک کش خودرو و باربری خودرو یا کامیون در تهران و کرج می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

شماره یدک کش خودرو: 02144255308

قیمت یدک کش خودرو در تهران

کلیه هزینه ها و نرخ های یدک کش خودرو سیار و بکسل تحت کنترل اتحادیه صاحبان گاراژ، گاراژ، پارکینگ، کارواش و خدمات خودرو تعیین می شود.

هزینه یدک کش خودرو

خدمات یدک کش خودرو وابسته به شرکت تهران امداد کار دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد و نجات خودرو و یکی از بزرگترین ناوگان امداد و نجات در تهران و کرج با داشتن بیش از 120 خودروی سواری، یدک کش، تعمیرکار  و امدادگر می باشد.

در کنار داشتن بیش از 10 سال سابقه در ارائه خدمات امداد خودرو و یدک کش خودرو در تمام نقاط تهران و کرج ، هم اکنون قادر است خدمات خود را از نظر کیفیت و کمیت گسترش داده و در تمامی مناطق تهران و کرج در دسترس قرار دهد . برای درخواست یدک کش خودرو  و کفی خودرو بر در تهران و کرج می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در وبسایت رسمی تهران امداد کار استفاده نمایید.

سهولت استفاده از خدمات یدک کش خودرو

به درخواست شما در صورت بالا بردن سهولت استفاده از خدمات یدک کش خودرو تهران امداد کار ، اپراتورهای یدک کش خودرو تهران امداد کار ، امدادگران شما عزیزان را با استفاده از سیستم مکان یاب شناسایی کرده و نزدیکترین راه  را برای رسیدن به شما عزیزان را در پیش خواهند گرفت.

در صورت حضور شما در نقطه ای که فاقد آدرس پستی دقیق باشد از این طریق دیگر در پیدا کردن و خدمت رسانی به شما عزیزان تعلل نخواهند کرد . تمامی خدمات یدک کش خودرو و خدمات دیگر ارائه شده توسط تهران امداد کار کاملا تضمینی و دارای گارانتی بوده و تمامی هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه برای شما صورتحساب گرفته خواهد شد.

در ضمن تمامی خودروها در حین حمل توسط یدک کش خودرو مجموعه ما بیمه می شوند تا از صحت خودرو مطمئن شوید. در صورت وجود هر گونه مشکل، اطمینان داشته باشید که پول شما مسترد خواهد شد.

خدمات ما در حمل خودور و مکانیک سیار

 • خودروی آسیب دیده را به تعمیرگاه مجاز منتقل کنید
 • ارسال خودرو به مراکز بیمه خودرو با یدک کش خودرو
 • رانندگی به دلیل تعویض پلاک
 • حمل و نقل ماشین های مسابقه ای به مسابقات
 • یدک کش خودرو برای خودروهای خراب شده به محل مورد نظر شما
 • یدک کش خودرو در زمان وقوع تصادف به مراکز بیمه
 • یدک کش خودرو برای انتقال خودرو به مراکز تعویض پلاک
 • یدک کش خودرو برای خودروهای مسابقه ای به پیست و پارکینگ

 

بهترین مجموعه یدک کش خودرو در تهران و کرج

برای آشنایی با بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات یدک کش خودرو با ما همراه باشید. در صورت نیاز به خدمات حمل و نقل خودرو و یدک کش خودرو با جرثقیل یا خودروی کفی دار ، باربری یا یدک کش خودرو در تمام نقاط تهران و کرج، تهران امداد کار در کنار شما عزیزان در تمام ساعات شبانه روز است. برای ما فرقی نمی کند چه روزی از هفته باشد و در تعطیلات رسمی باشیم و اواسط هفته و حتی نیمه شب و یا دم صبح ما حتی لحظه تحویل سال هم آماده ارائه بهترین خدمات یدک کش خودرو به شما عزیزان در تمامی نقاط 22 گانه تهران و کرج و حومه هستیم.

حرفه ای ترین خدمات یدک کش خودرو در تهران

تهران امداد کار خدمات یدک کش خودرو را با بهترین کیفیت و قیمت مصوب به شما عزیزان ارائه و تضمین می کند. قیمت ها تهران امداد کار و تیم یدک کش خودرو ما استاندارد هستند و مبلغی بالاتر از نرخ مصوب اتحادیه از شما بزرگواران دریافت نمی شود.

کارکنان پشتیبانی تیم یدک کش خودرو ما به صورت 24 ساعته آماده نظارت و رفع مشکلات شماست. ما یک شرکت بشردوستانه هستیم که اولویت آن ارائه خدمات با کیفیت با هدف رفع مشکلات به شماست. خدمات تعمیر کلیه خودروهای وارداتی و داخلی در کنار خدمات حرفه ای یدک کش خودرو توسط متخصصین زبده تهران امداد کار در اسرع وقت برای شما عزیزان قابل ارائه است.

یدک کش خودرو چیست؟

یکی از وسایل نقلیه مهم برای پشتیبانی خودروهایی که دچار ایراد شده و یا به هر دلیلی قادر به حرکت نیستند ، خدمات یدک کش خودرو است. به عنوان مثال، ممکن است وسیله نقلیه شما در جاده نقص فنی داشته باشد و موتور آن روشن نشود و یا به دلیل آسیب تصادف نتواند حرکت کند. در آن زمان، کامیون های یدک کش خودرو تهران امداد کار به شما در این زمینه کمک می کنند و وسیله نقلیه شما را به تعمیرگاه های معتبر خواهند برند. کامیون های یدک کش خودرو باید بیشتر از وسایل نقلیه معمولی وزن داشته باشند. چون این تنها راهی است که می توانند ماشین های دیگر را منتقل نمایند . به طور استاندارد وزن آنها باید دو تن و یا کمی بیشتر باشد. با توجه به تنوع یدک کش ها در تماس با تیم یدک کش خودرو تهران امداد کار با هر نوع آسیبی باید نوع خودرو و وضعیت آن و آسیب دیدگی آن را به طور کلی شرح دهید تا پشتیبانی مربوطه بهترین نوع یدک کش خودرو را برای شما ارسال کند. . از یک کامیون یدک کش خودرو برای ارائه خدمات بهتر و سریعتر به شما استفاده می شود که. همانطور که اشاره کردیم کامیون ها انواع مختلفی دارند که از بین آنها می توان به انواع بالابر زنجیر دار و … اشاره کرد.

 

معرفی انواع یدک کش خودرو

سالانه رانندگان زیادی در تصادفات رانندگی کشته می شوند. عوامل زیادی می تواند به خودرو در جاده آسیب برساند. شما ممکن است فردی محافظه کار باشید و تمام قوانین رانندگی مانند سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و غیره را رعایت کنید، اما هنوز هم هستند رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند و می توانند به رانندگان دیگر و همچنین خودشان آسیب برسانند.

صدمات جبران ناپذیری را به بار آوردند. که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خرابی در خودرو شما که منجر به توقف خودرو شود. بهترین راه حل این است که با تیم یدک کش خودرو تهران امداد کار تماس بگیرید و از خدمات یدک کش خودرو ما استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بسته به نوع وسیله نقلیه شما و میزان آسیب وارده به خودرو شما عزیزان ، کامیون های متعددی وجود دارد که می توان از آنها برای خدمات یدک کش خودرو شما عزیزان با توجه به نوع مورد نیاز و مناسبتان استفاده کرد.

بنابراین هنگام تماس با خدمات یدک کش خودرو تهران امداد کار ابتدا باید نوع خودرو و میزان آسیب دیدگی آن را توضیح دهید تا کادر پشتیبانی خدمات یدک کش خودرو ما بهترین و مناسبترین یدک کش خودرو را برایتان ارسال کنند. به طور کلی می توان به انواع کامیون های زیر اشاره کرد:

 • یدک کش‌ خود از نوع بلند کننده چرخ
 • یدک کش‌ خودرو از نوع نگهدارنده زنجیری
 • یدک کش خودرو از نوع تریلرهای دارای کفی
 • یدک کش خودرو از نوع نیسان های چرخ گیر
 • یدک کش خودرو از نوع نیسان دکل شاهین
 • یدک کش خودرو از نوع نیسان دو منظوره
 • یدک کش خودرو ازنوع کامیونی
 • یدک کش خودرو از نوع کامیون های دکلدار

در صورت نیاز به خدمات یدک کش خودرو تهران امداد کار، و یا تعمیر خودرو در محل کافیست با تهران امداد کار برای دریافت خدمات در تهران و کرج و حومه تماس بگیرید.